Kā konsultēties ar savu ārstu?

Ja esat nolēmis hiperhidrozes dēļ apmeklēt ārstu, svarīgs solis ir sagatavošanās vizītei. Veltiet laiku, lai to rūpīgi pārdomātu. Ja jums šķiet, ka vienatnē ar ārstu varat pārāk apmulst, jūs varat paņemt kādu līdzi.

Sagatavojiet savus jautājumus jau iepriekš, lai konsultācijā saņemtu visu nepieciešamo informāciju. Jūs varat pierakstīt atbildes, lai pēc atgriešanās mājās varētu tās pārlasīt.

Ja jau esat izmantojis kādus ārstēšanas veidus, neaizmirstiet tos pierakstīt un paņemt sarakstu līdzi. Ārsts vēlēsies zināt jūsu anamnēzi. Mēģiniet arī atcerēties, kurš ārstēšanas veids jums palīdzēja un kurš nē. Esiet godīgs un atklāts, nekautrējieties.

Ārsts ir tādēļ, lai uzklausītu un palīdzētu. Ārsts, piemēram, vēlēsies zināt, kā pārmērīgā svīšana ietekmē jūsu dzīvi. Tādēļ centieties atcerēties situācijas (intīmo attiecību laikā, darbā vai sadzīvē), kurās visvairāk svīstat.

Sniedziet ārstam pēc iespējas vairāk informāciju, pat vissīkākās detaļas. Ārsts, iepazinies ar pilnu ainu, spēs labāk noteikt diagnozi un ārstēt, ja tas būs
nepieciešams. Ārsts, piemēram, vēlēsies zināt, kad sākās jūsu pārmērīgā svīšana.

Nekautrējieties jautāt par pieejamajām ārstēšanas iespējām, jo ir iespējams tieši jums piemērots risinājums.

 

 

 

 

 

 

DYS-LV-000016